Vzdělávací kurz pro rozvoj osobnosti

linka

Hledáte nové informace a stimuly, které rozšíří vaše obzory? Rádi byste postoupili na své cestě sebepoznání a nevíte kde začít? Máte pocit, že stagnujete a přejete si získat nový rozměr svého duševního rozvoje a rozvoj osobnosti?

Připadáte si v dnešní době přetížení a zmatení? Chcete se setkat s lidmi, které zajímá jejich osobní rozvoj, rozvoj osobnosti? Lidé, kteří chtějí diskutovat a poznávat, zajímají se o osud světa, jsou naladěni stejně jako vy?

Na pomoc těm z vás, kterým není lhostejný vlastní osud a kteří mají chuť aktivně pracovat na svém osobním rozvoji, je zde cyklus vzdělávacích seminářů Kapka rosy

Esoterický kurz Merkaba

linka

Získejte základní vědomosti k aktivaci svého světelného těla, Merkaby. Nabízíme vám vzdělávací, esoterický kurz Merkaba Brno pro aktivaci světelného těla Merkaba.

Merkaba neboli lidské světelné tělo - je aktivováno prostřednictvím dechu a meditace. Úplné světelné tělo obklopuje všechny životní formy. Pokud se učíte Merkabu, budete schopni pro tento účel získat a vytáhnout neomezené množství čisté prány ze 4.dimenze.

Využijte svou Merkabu pro léčení sebe sama i druhých, zjistěte, kdo doopravdy jste. Postupte dál k vlastnímu sebeuvědomění.

Reference z kurzů

linka
"Ze semináře jsem byla naprosto nadšená, protože vše, co bylo řečeno a naučeno, později můžu každý den využít a hlavně celý seminář byl zaměřen na praktické věci, ne na teoretické, takže mě výjimečně nebolela ruka od psaní :) A cítím obrovskou změnu, tento seminář mi toho dal nejvíc ze všeho, co jsem kdy zkusila." Studentka kurzu Kapky rosy (17 let)
"Na kurzu Merkaba jsem se cítila moc příjemně a ten pocit pořád přetrvává, aktivace Merkaby mi do života vnesla nové osvěžení a nadšení. Děkuji za skvělý zážitek, který mi pomáhá každý den k tomu nádhernému mystickému spojení." Studentka kurzu Merkaba

Kurz Síla draků

linka

Poznejte úžasný svět dračích inteligencí a civilizací a dosud utajované techniky využití dračí energie.

Dvoudenní seminář přinese účastníkům nový pohled na svět kolem, otevře dosud neznámé možnosti pro změny uvnitř sebe i pro změny ve svém okolí. Kurz citlivě poukazuje na to, že kromě jemných, jinových andělských energií, nás obklopuje i druhá strana, jangová energie draků. Tuto elementární energii lidé občas cítí, ale co je zásadní, tyto proudy velmi silně ovlivňují život lidí. Vaše vztahy, zdraví, práce, kariéra, emoce … to vše stojí na proudech elementárních energií, které draci ovládají.

Určitě vás napadá – a účastníci semináře o tom budou podrobně hovořit, že by bylo prospěšné, umět tyto proudy energií řídit – a jsou to draci, kteří nás to mohou naučit.
Esoterický kurz Andělské paprsky

linka

Přijměte pozvání na Cestu návratu do Země duchovních léčivých světelných paprsků.

Naučíte se soustředěně přijímat světlo a usměrňovat ho účelově podle svých potřeb, cílů a tužeb. Budete se cíleně léčit pomocí vnášení světelných paprsků do svých čaker. Významně si posílíte všechny oblasti vašeho života - zdraví, partnerství, rodinné vztahy a soužití, hojnost, prosperita, učení, klid a vyrovnanost. Na semináři budou vysvětleny Tři zásady práce s duchovní energií.

Poznáte program „Šest kroků práce se světlem“ včetně invokace pro spojení se svým vyšším já, které ví všechno, co je pro vás potřebné. Díky spojení s vyšším já si postupně začnete uvědomovat a cítit božský klid, radost a štěstí.